fbpx

Portalet e mbyllura vihen në funksion, “Unet” do të prononcohet më hollësisht për problemin

-

Portalet maqedonase që sot në mëngjes nuk hapeshin, për shkak të problemit me prouajderin “Unet”, sot sërish u vunë në funksion.

Menaxheri gjeneral i “Unet”, Aneta Pesheva për “Meta” deklaroi se të hënën do të dalin me të dhëna të hollësishme për arsyet që ndodhën gabimet teknike.

“Për shkaqet e problemit të gjithë shfrytëzuesit tanë do të njoftohen më hollësisht dhe do të bëjmë çmos që në të ardhmen të mos ndodhin të njëjtat”” thuhet në njoftimin e “Unet”.

 

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.