fbpx

Një hetues i Janevës është arrestuar, më pas është lëshuar ndërsa një tjetër është dëbuar nga DSK

-

Një hetues i PSP-së është arrestuar dhe dërguar në stacioni policor Beko ndërsa prokurorja speciale Katica Janeva pas vizitës së stacionit deklaroi se prokurorëve nuk u është shpjeguar pse është arrestuar kolegu i tyre.

“Hetuesi që u arrestua në stacionin Beko kthehet në hapësirat e PSP-së. Bëhet fjalë për hetues i cili ka pasur detyrë të siguron person i kërkuar në hetim të caktuar. Vërejtëm se është arrestuar pa bazë dhe është mbajtur në stacionin policor dhe se nuk ka pasur dokument të shkruar” deklaroi Janeva.

Ajo dhe ekipi i saj u nisën për në DSK pasi mbrëmë një hetues tjetër i PSP-së, i cili ka qenë me detyrë në DSK, është dëbuar nga hapësirat dhe për momentin gjendet në oborrin e MPB-së.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
free online course
download lava firmware
Download Premium WordPress Themes Free
download udemy paid course for free