fbpx

MPJ për një ditë shpalli 9 konkurse për punësimin e 14 personave

-

Ministria e Punëve të Jashtme, sot ka publikuar nënë konkurse për punësimin e gjithsej 14 personave. Në konkurse kërkohen kandidatë për punësim si bashkëpunëtorë dhe referentë, njofton Meta.mk.

Ofrohet punësim për vendet e punës: bashkëpunëtor për miqësi të gjerë, bashkëpunëtor për Evropën Qendrore,  bashkëpunëtor për sistemin kombëtar të informacionit për viza, bashkëpunëtor për akreditim, bashkëpunëtor për Këshillin e Evropës, bashkëpunëtor për NATO, referent të pavarur për çështje administrative, referent të pavarur – arkivues, referent i lartë për distrubuim, bashkëpunëtor për arkiv diplomatik, bashkëpunëtor për kontabilitet…

Pagat në varësi prej vendit të punës lëvizin prej 17.734 denarë.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.