fbpx

Koçan në gjendje infarkti është pranuar në Klinikën e kardiologjisë

-

Biznesmeni Sead Koçan, i cili për dy muaj ishte në arrati, dje është pranuar në Klinikën e kardiologjisë në Shkup me gjendje të rënduar shëndetësore, shkruajnë disa media.

Siç kumton portali “Prizma”, duke u thirrur në burime të Klinikës, Koçan është pranuar në gjendje para infarkti dhe sot i është vendosur stent.

Tash për tash nuk ka konfirmon zyrtar se Koçan i cili është i dyshuari i parë në rastin “Trust” të PSP gjendet në vend dhe se është hospitalizuar në Klinikën e kardiologjisë. Ndaj këtyre pyetje nuk përgjigjet as avokati i tij, Nikola Dodevski.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
free download udemy course
download samsung firmware
Download WordPress Themes
udemy course download free