fbpx

Mesi kalon në radhët e PSG?

Lionel Mesi në qershor të vitit 2015-të largohet nga Barcelona dhe me siguri do të kaloj në radhët e Paris Sen Zhermen, deklaroi në...

Mesi theu rekordin të ri me edhe një het- trik

Në takimin e mbrëmshëm të Barcelonës me APOEL-in Lionel Mesin  shënoi tre gola dhe theu rekordin e Raulit për më shumë  gola të shënuara...

LAJME MË TË REJA

BALLKAN

VERIFIKIMI I FAKTEVE