fbpx

Shqipëria kërkon qytetarët t’i denoncojnë të gjitha veprimet e dyshimtа

-

Autoritetet shqiptare dje apeluan deri tek qytetarët që të bashkëpunojnë me policinë që të pengohet çfarëdo akti i krimit të organizuar.

Ministri për punë të brendshme, Saimir Tahiri apeloi që qytetarët “mos t’i mbyllin sytë” para kërcënimeve, por menjëherë të njoftojnë policinë.

Shërbimet e huaja të inteligjencës para pak kohe paralajmëruan se Shqipëria dhe Kosova janë caqe të mundshme të sulmeve të këtilla.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.