fbpx

Ahmeti: Nuk na duhen 10 parti të shqiptarëve

-

“Nuk na duhen 10 parti të cilat do të dëmtojnë ato dhjetëra mijëra vota të shqiptarëve. Mandati i fuqishëm na bën akoma më të fuqishëm”, tha lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në vizitën e tij në Komunën e Zhelinës.

“Unë jam angazhuar në karrierën time edhe për fjalën e lire edhe për mendimin e lire. Nuk i takoj plejadës se njerëzve qe mbysin fjalën e lirë, sepse vlerësuesi ne fund të fundit është vet populli. Mileti është vlerësuesi, korrektuesi dhe redaktori më i mirë. Të  mençurit nuk bërtasin, të vegjlit kukasin. Pavarësisht se çka thuhet, ne nuk guxojmë te devijojmë nga agjenda dhe përcaktimet tona drejt realizimit te qëllimeve fisnike qe i kane shqiptaret në Republikën e Maqedonisë, deklaroi Ahmeti.

 

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.