fbpx

The school year will still end on June 10

-

The Ministry of Education announced that however the school year will end on June 10. The directors of the secondary schools where students boycotted classes, will have to find a way to supplement the lost classes by themselves.

The high school plenum boycotted classes for a month.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.