fbpx

Bo McCalebb injured

-

Former Macedonian player and new reinforcement of the basketball club Bayern Munich, Lester Bo McCalebb, will be absent from the court in the next three weeks due to injury of the thumb of his right hand.

Bo McCalebb suffered the injury during the match with the French basketball team Dijon within the Euro cup.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
udemy paid course free download
download intex firmware
Download WordPress Themes Free
udemy course download free