fbpx

MPs will discuss the issue of emigration from Macedonia

-

Parliament today should continue its discussion on the of growing problem of emigration, especially the emigration of young people leaving Macedonia, at the proposal of the MPs from the opposition.

On today’s agenda is the continuation of the 67th session and the draft Law on the Budget for the Republic of Macedonia for 2016, however a shortened procedure.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
free download udemy course
download intex firmware
Free Download WordPress Themes
udemy free download