fbpx

OSCE calls for the violence to stop, and the police to ensure safety

-

The chief of OSCE mission in Macedonia, Nina Suomalainen, through its Twitter profile has called upon for stopping the violence at the Parliament, and the police to secure the MPs’ safety.

“Tense situation Skopje. Violent acts should be ceased, police need to ensure the safety of parliament & MPs.” wrote Suomalainen on its twitter profile.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy paid course free download
download huawei firmware
Free Download WordPress Themes
free download udemy course