fbpx

Meta visits Ahmeti in hospital

-

Speaker of the Albanian Parliament Ilir Meta today visited the leader of DUI Ali Ahmeti in Tetovo hospital. Ahmeti thanked him for the meeting on his Facebook profile.

“Today, I still managed to meet my old friend, the Speaker of the Albanian Parliament, although in slightly different circumstances than anticipated,” wrote Ahmeti on his Facebook profile.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.