fbpx

Ivanov has a farewell meeting with Wohlers

-

President of the Republic of Macedonia Gjorgje Ivanov today held a farewell meeting with Ambassador of the United States Paul Wohlers.

According to Ivanov’s office, at the meeting, the two interlocutors expressed satisfaction with the excellent bilateral relations and the longstanding strategic partnership between Macedonia and the United States.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.