fbpx

Djokovik went thorough to the third round of Australian Open

-

After beating Andrey Kuznetsov from Russia 6-0, 6-1, 6-4, tennis player Novak Djokovik went through to the third round of Australian Open.

In the next round, he will meet Spaniard Fernando Verdasco, who triumphed over the Japanese Soeda after three sets.

Also, the favorites Feliciano Lopez, Kei Nishikori, Stanislas Wawrinka and David Ferrer also secured their place in the third round.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.
Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
online free course
download xiomi firmware
Premium WordPress Themes Download
free download udemy paid course