fbpx

„Meta“ in Kumanovo: Shocking images from the conflict

-

„Meta“ News Agency reporter visited Kumanovo settlement Divo Naselje today. This suburb was the center of gunfights between police and terrorists during the weekend. Owners of the properties were in front of their homes, looking what was left.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.