fbpx

Експлодирала бомба пред објектот на даночната служба во Атина

-

Пред објектот на даночната служба во Атина вчера експлодирала бомба. Како што јавуваат грчките медиуми, бомбата, која била изработена рачно, причинила само материјална штета.

Полицијата вчера ја затворила елитната населба Кифисија откако анонимен човек се јавил во грчки весник и интернтет-портал и рекол дека за половина час ќе експлодира бомба. Сè уште никој не презел одговорност за експлозијата.

Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
free download udemy course
download micromax firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
lynda course free download