fbpx

Денеска постудено време со ветер

-

Денеска во Македонија ќе преовладува променливо облачно време, ветровито и студено. Во попладневните часови ќе има локални врнежи, претежно од снег со послаб интензитет.

Утринската температура се движи од -4 до 3 Целзисуови степени, а дневната од нула до 8 Целзиусови степени.

 

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.

Османи: Оптимист сум дека со новата бугарска влада можеме да отвориме ново поглавје меѓу двете земји

Скрининг процесот со Европската Унија е во тек и се одвива со добра динамика врз основа на што ќе ги добиеме извештаите од скринингот и патоказот за отворање на...
Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
lynda course free download
download lava firmware
Download WordPress Themes Free
free download udemy course