fbpx
Пребарај

Gotham Knights - Резултати од пребарувањето

Ако не сте задоволни со резултатите, пребарајте уште еднаш
Gotham Knigths Скриншот од WB Games

Објавен е најновиот гејмплеј трејлер за играта “Gotham Knights”

Најновиот “гејмплеј” трејлер за "Gotham Knights" е извадок од почетокот на приказната во најновата игра што изобилува со многу подобрени карактеристики, како прекачување по...

Есенски попусти на игри на платформите Steam, Battle.net, GOG и Epic Games

Во тек се есенските попусти на најпознатите платформи за игри Steam, Battle.net, GOG и Epic Games. Во овој напис ќе ви обезбедиме линкови од...
Слика од Генџи од Овервач во сопственост на Blizzard

Игри кои излегуваат во октомври со конкретни датуми и најнови трејлери

Во последниот период сè почесто се случува да се одложат објавите на новите видео-игри без некое особено објаснување. Во овој напис ви ги презентираме...
Скриншот од главниот сајт на Summer Game Fest

Summer Game Fest 2022 и Xbox and Bethesda Games Showcase 2022 – скорешни настани за видео игри со многу...

Ви ги презентираме трејлерите и стримовите од Summer Game Fest 2022 и Xbox and Bethesda Games showcase 2022, настани на кои се објавени новитети...

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

БАЛКАН

ПРОВЕРКА НА ФАКТИ