This page was exported from Meta.mk [ http://meta.mk ]
Export date: Mon Jun 18 11:51:15 2018 / +0000 GMT

Двајца мажи со киселина напаѓале минувачи во Лондон
Две лица на украден мопед 90 минути дивееле низ Лондон и нападнале пет луѓе со киселина, пренесува „Индепендент“.

Полицијата соопшти дека напаѓачите им фрлале киселина в лице на случајните минувачи, при што еден од нападнатите е потешко повреден.

Мажите кои се возеле на мотор прво нападнале 32-годишен маж, кому по нападот му го одзеле моторот.

https://twitter.com/IWillRedPillYou/status/885706648471445504
Post date: 2017-07-14 10:59:35
Post date GMT: 2017-07-14 08:59:35
Post modified date: 2017-07-14 10:59:35
Post modified date GMT: 2017-07-14 08:59:35
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com