This page was exported from Meta.mk [ http://meta.mk ]
Export date: Sat Jan 19 4:43:58 2019 / +0000 GMT

Бензинот поевтинува за три денари
Бензинот поевтинува за 3 денари од ноќеска на полноќ, одлучи Регулаторната комисија за енергетика.

Еден литар „еуросупер БС-95“ ќе се продава за 55 денари, а „еуросупер БС-98“ за 57 денари.

Цената на дизелот останува на 41 денар за еден литар.
Post date: 2016-02-22 12:53:59
Post date GMT: 2016-02-22 11:53:59
Post modified date: 2016-02-22 12:53:59
Post modified date GMT: 2016-02-22 11:53:59
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com